לייעוץ ותיאום תור

052-2552231 09-8664030
052-2552231

תסמונת פיפאפא המלצה

אירנה מספרת על הטיפול בבנה שסבל מתסמונת פי-פאפא

הגענו לקליניקה של דורון יוחננוב כדי לנסות טיפול אחר למחלת הpfapa  שממנה סבל בננו בן ה 3. הוא סבל מעל חצי שנה מהתקפים שנראו כמו דלקות גרון חוזרות שחזרו בכל חודש עם חום גבוה וכבר היינו מיואשים.

אחרי שרופאת הילדים העלתה חשד לpfapa  ניסינו טיפול בסטרואידים וזה עזר בהתחלה מייד והיה נראה כמו תרופת פלא, אבל קראנו באינטרנט שזה יכול להגביר את תדירות ההתקפים וזה אכן מה שקרה, לאחר הטיפול בסטרואידים ההתקפים חזרו בכל שבוע .

בשלב זה הבנתי שסטרואידים זה לא פתרון וחיפשתי המלצות באינטרנט, ראיתי המלצות על דורון ובמקביל על רופא מומחה שעשה מחקר על המחלה. לרופא המומחה לא היה מה להציע לנו מלבד הטיפול בסטרואידים, לעומת זאת אצל דורון קיבלנו טיפול הומיאופתי ויצאנו לדרך בתקווה שההתקפים לאט לאט יקרו פחות ויהיו קלים יותר.

 להפתעתנו הרבה לאחר תחילת הטיפול ההומאופתי אצל דורון ההתקפים לא חזרו יותר ובמשך 3 חודשים הילד לא חלה בכלל בשום דבר מה שהיה בגדר נס בשבילנו!

לאחר מכן הוא היה חולה במחלת חום רגילה עם שיעול ואחר כך מצונן אבל ההתקפים של ה pfapa נעלמו ואנחנו כעת כחצי שנה אחרי תחילת הטיפול ללא שום התקף, מחזיקים אצבעות שזה מאחורינו טפו טפו טפו ושזה לא יחזור גם אחרי שנסיים את הטיפול אצל דורון.

אירנה לוי

מניעת ניתוח כפתורים- המלצה

נעמה מספרת על הטיפול בגילי שסבלה מדלקות אוזניים חוזרות ועמדה לעבור ניתוח כפתורים

דורון היקר

הגענו אליך בעקבות המלצות רבות עליך כמומחה בתחומך

הבאנו את גילי לטיפול כשבוע לפני ניתוח כפתורים, לאחר מסכת ארוכה של דלקות אוזניים ואינסוף אנטיביוטיקה שהחלישה את הילדה וגרמה למערכת חיסונית ירודה.

אתה היית האופציה האחרונה, יש לציין שהגענו קצת סקפטיים בעקבות טיפול כושל בהומאופתיה בעבר, אך בעקבות המלצות רבות עליך השתכנענו והגענו לטיפול.

מה שקרה עם גילי מאז הטיפול הוא בבחינת נס בעינינו, יש לציין שלאורך כל הדרך ליווית אותנו ליווי צמוד, גם כאשר היו  לה כאבים ב 23:30 בלילה, ענית לי והדרכת אותי מה לעשות.

במהלך כמה פגישות בודדות ליווי טלפוני צמוד לאורך כל הדרך, התמעטו ונכחדו דלקות האוזניים, יש לציין שגם המערכת החיסונית הכללית של גילי התחזקה מאוד והיא כמעט ולא נדבקת בשום מחלה או וירוס עונתי מאז הטיפול.

גילי לא נגעה באנטיביוטיקה מאז תחילת הטיפול, ובעת הצורך אנחנו שבים ופונים אליך ואתה פותר את הבעיה.

דורון, תודה ענקית, אין לנו מילים להודות לך על הבריאות של גילי.

אנחנו יודעים שיש לנו עוגן לכל מקרה בריאותי.

בהערכה רבה, גילי נעמה וכל משפחת מרזוק.

טיפול בדלקות גרון חוזרות- המלצה

אודל מספרת על הטיפול המוצלח בבנה שסבל מדלקות גרון חוזרות והיה מועמד לניתוח

הגענו לטיפול אצל דורון יוחננוב עם נחמן בן ה 7 לאחר שנתיים וחצי של דלקות גרון חוזרות ונשנות בתדירות של פעם בחודש, ולפעמים גם פעם בשבועיים.
לפני הטיפול אצל דורון, בכל התקף של דלקת גרון, היינו ניגשים לרופא הילדים, ולאחר משטח גרון שהעיד על חיידק,  נחמן היה מקבל אנטיביוטיקה למשך 10 ימים.

פעמים רבות, איך שעברו שבועיים מסיום האנטיביוטיקה, החיידק היה מופיע שוב… ושוב והיה צורך באנטיביוטיקה… כך במשך שנתיים וחצי כמעט!!!

כשכלו כבר כל הקיצים, ואנו ההורים התייאשנו מהתדירות והסבל של הילד, פנינו לרופא מומחה באופן פרטי והוא המליץ לנו לבצע טיפול אנטיביוטי במינון גבוה (30 מ"ג ליום) למשך שלושה חודשים.

כמובן, שלא הסכמנו לכזה טיפול ופנינו לראשונה לרופא הומאופת.

יש לציין שאפילו שקלנו ניתוח שקדים, והתלבטנו רבות.

לאחר שיטוטים וחיפושים, קראנו על מרכז דורון, ובעקבות ההמלצות הכתובות האתר, החלטנו לנסות לפנות לדורון.

מתוך ייאוש ותסכול, בציפייה שאולי נוכל להפטר מהחיידק הטורדני הזה, הגענו לפגישה הראשונה עם דורון.

דורון קיבל אותנו בסבר פנים יפות, ושאל הרבה שאלות על הילד, אופיו, תחביבים… שאלות מקיפות ומפורטות בכדי להתאים את התרופה המתאימה ביותר עבור בנינו.

בסיום השיחה שנערכה כמעט שעה, בנועם, סבלנות וגישה נעימה לילד, דורון התאים לנחמן את התרופה המתאימה עבורו, והפלא ופלא, מאז ועד היום (עברה כמעט חצי שנה), לא חזרה אפילו דלקת גרון אחת!!!

נפטרנו מהאנטיביוטיקה הרעילה וימים של סבל לילד ולנו.

 

אני באמת ממליצה מכל הלב.

דורון היה שליח טוב מהקב"ה להושיע אותנו משנים של דלקות.

 

ממליצה מאוד,

אודל- אלעד.

טיפול בתסמונת פי-פאפא- המלצה

שובל מספרת על הצלחת הטיפול בבנה איתן שסבל מתסמונת פי-פאפא (pfapa).

שמי שובל ואני אמא של איתן המתוק שהוא בן ארבע וחצי. אז סיפורנו מתחיל בגיל שנה, איתן סבל מחום שחזר כמעט בכל שבוע…כולם אמרו לי שזו שנה ראשונה בגן, ואז בגיל שנתיים זה נמשך ונמשך והגיע בתדירות בלתי נסבלת, בכל פעם אמרו שזה ויראלי , מידי פעם נתנו אנטיביוטיקה (כי לא הבינו למה זה לא עובר) אבל אף אחד לא באמת ידע למה זה חוזר כל כך הרבה. בנוסף להתקפי החום המרובים, היו גם צמרמורות גוף קשות ואיתן היה מעביר לילות שלמים ברעידות ובחרדה. היינו מאוד מוטרדים ומתוסכלים והתחלנו לבדוק את הדברים לעומק, עברנו מספר רופאים ובדיקות עד שהגיע הבשורה מפי רופא נחשב כי לילד יש pfapa , "התקפים חוזרים ונשנים של חום ודלקות גרון לא חידקיות ולא נגיפיות" אז התחלנו טיפול בסטרואידים בכל התקף, ומה שקרה בפועל זה שהגוף הגיב לסטרואידים והמחלה עברה בתוך כ3 שעות אך חזרה באופן קבוע כל שישה ימים. ידענו כבר לצפות לה. שנה שלמה העברנו עם סטרואידים (בכמות של 9 כדורים בבת אחת) לילד בן שנתיים, התופעות היו קשות, הוא היה עצבני ומתוח והיה חרד מאוד מתופעות החום והצמרמורות והכי מבאס היה שהרופא לא ידע מדוע הוא מגיב כך לסטרואידים ( כי רוב המטופלים לטענתו מדברים על הקלה ועל הרחקת ההתקפים ולא קירובם כפי שהיה אצלינו). מתוסכלים מאוד חיפשנו מוצא וכך הגענו לדורון, עייפים מנסיונות ומצד שני רק רוצים שזה יעלם מחיינו. דורון קיבל אותנו בסבלנות , חשב איתנו על המקורות שהובילו את איתן למצב הזה ובנה לנו תכנית טיפולית. כבר בשבוע הראשון היינו מופתעים שהחום לא הגיע ובתוך תקופה ההתקפים התרחקו מאוד, בהתחלה חודש ושבוע ואז חודשיים (וגם כשהגיעו היו קצרים וקלים) ועכשיו שמחה להגיד שבתוך עשרה חודשים אנחנו כבר לא חיים את הפאפא, כבר חודשים שלא היה שום התקף וחזרנו לחיות חיים נורמלים שלא סובבים סביב חום ותרופות. פלא! אחרי שזה קרה לנו החלטתי שאני חייבת להפיץ את הסיפור שלנו. אני מאמינה שלכל אחד יש את הסיפור שלו, אבל ממליצה בחום לפתוח את הראש לטיפול ההומאופטי. אצלנו זה עבד!

שובל גורן- אימא של איתן

טיפול בפוליפים ואדנואיד המלצה

רעות מספרת על הצלחת הטיפול בבנה שסבל מפוליפים ואדנואיד (שקד שלישי)

שמי רעות ואני אמא של עידו בן שנה וחודשיים.

לאחר חודשים ארוכים של נזלת קשה ומוגלתית בלתי פוסקת, נשימה לילית מאומצת מאוד דרך הפה המלווה בנחירות, קיבלנו הפנייה לניתוח פוליפים והסרת שקד שלישי.

הגענו לטיפול הומאופתי אצל דורון וב"ה תוך זמן קצר נעלמה הנזלת בהדרגה עד לחלוטין!!

כבר חודש שלם עידו בלי נזלת בכלל, כמו כן הנחירות פסקו והנשימה השתפרה מאוד.

לכל אורך הטיפול דורון היה תמיד זמין טלפונית במקרה הצורך ועזר לנו גם באירועים נוספים.

באחד האירועים התנפחה לעידו היד ללא סיבה ברורה והרופאה אמר לתת טיפות דרך הפה נוגדות אלרגיה..

פנינו לדורון ועוד אותו ערב נעלמה הנפיחות לחלוטין, מדהים!

אין מילים לתאר את ההקלה שאנחנו מרגישים לאור התוצאות המדהימות .

כמה נפלא זה לגדל את הילד שלך לצד מטפל מקצועי בצורה טבעית ובטוחה ולחסוך מימנו הרבה תרופות כימיות מזיקות וטרטורים מיותרים לרופא.

ממליצה בחום, תודה רבה מקרב לב על הטיפול המסור.

רעות ויוסי מיהוד.

 

מניעת ניתוח כפתורים

קרן מספרת על הצלחת הטיפול בביתה שעמדה לפני ניתוח כפתורים באוזניים ובנה שסבל מאסטמה:

שמי קרן, אמא של זיו בן השנה וחצי ומאיה בת השלוש.
הגעתי לטיפול הומיאופתי אצל דורון  בהמלצת רופאת הילדים שלנו, בעקבות ירידה חדה בשמיעה של בתי כתוצאה מהצטברות של נוזלים באוזניים ודלקות חוזרות ונשנות והיינו ממש רגע לפני ניתוח כפתורים.
התחלנו בטיפול אצל דורון שהטיב משמעותית את מצבה של בתי ומנע את הצורך בניתוח, ובנוסף דורון טיפל גם בבעיות קבועות שהיו חלק משגרת חיינו כגון: קוצר נשימה, שיעולים חריפים ועוד- הטיפול עזר מאוד ותדירות ההתקפים פחתה משמעותית  כמו גם ירידה חדה בלקיחת תרופות קונבנציונאליות שהייתה מקבלת בתדירות גבוהה.
בהמשך צירפתי את בני שהיה אז בן שנה והסתבך מכל טיפת נזלת או ליחה שהייתה יורדת לריאות וגורמת להתקף קשה של קוצר נשימה.
מאז ועד היום  בכל צינון או  שיעול שמתחיל להסתבך דורון מטפל בו בעזרת תרופה הומיאופתית שברוב הפעמים פותרת את הבעיה ובכלל מתחילת הטיפול ועד היום בני כמעט ולא הגיע להסתבכות של קוצר נשימה, צפצופים בנשימה וכד'.

 אסיים בכמה מילים על דורון שמעבר להומיאופת  מקצועי וטוב, הוא אדם נפלא שעוזר ונמצא תמיד כשצריך וברוב הפעמים הוא פשוט פותר את הבעיה כבמטה קסם.
ממליצה בחום לנסות את הטיפול ההומיאופתי לפני שמתחילים לטפל בתרופות קונבנציונאליות.

 קרן אברהם אימא של זיו ומאיה

סינוסיטיס חוזר ונזלת כרונית

מיכל מספרת על הטיפול בסינוסיטיס חוזר ונזלת כרונית

דורון היקר מודה לך מעומק הלב בזכותך אני מנהלת שיגרת חיים רגילה הגעתי אליך בעקבות נזלת אלרגית קשה ודלקות חוזרות ונשנות בסינוסים בזכות הטיפול ההומאופתי אני כבר לא נוטלת אנטביוטיקה ואין דלקות והנזלת כמעט ונעלמה תודה לך על הכל.

מיכל אבוטבול- קרית שמונה

מניעת ניתוח שקד שלישי- המלצה מרינה

מרינה מספרת על הטיפול במיכאל בנה שסבל משקד שלישי נוזלים באוזניים ודלקות אוזניים חוזרות והיה מועמד לניתוח:

שמי מרינה אימא של מיכאל בן שנתיים ושמונה חודשים.
מגיל 5 חודשים מיכאל סובל  מנוזלים באוזניים ודלקות אוזניים חוזרות (מדובר בילד שהלך לגן אחרי גיל שנה) זה היה סיוט כול חודשיים אנטיביוטיקה ובין לבין סירופים מיבשים שונים שלא עזרו.
בגיל שנה החלפתי רופא ילדים ודבר ראשון הוא שלח אותנו לעשות צילום רנטגן היה חשד לשקד שלישי ואכן בצילום גילינו שקד שלישי שלפי כמה מומחי אף אוזן גרון שהתייעצנו איתם היה מאוד גדול וחוסם את המעברים ויש  צורך בניתוח דחוף .
לאחר התלבטות ארוכה החלטנו לנסות טיפול הומאופטי והתחלתי לחפש מטפל.
בהמלצה של חברה (שבסוף גם טיפלה בשני ילדיה עם נזלת כרונית חריפה אצל דורון)  שגם היא קבלה המלצה מחברה אחרת  הגענו לטיפול אצל דורון.
דורון הבין מייד  במה מדובר והתחלנו בטיפול .
מאז אין דלקות אוזניים כבר כמעט שנה!!!!!!!!
ואין יותר צורך באנטיביוטיקה כול חודשיים!!!!!
כמובן שיש מידי פעם נזלת, במיוחד בתקופות מעבר, דורון מצליח לבלום אותה מלהסתבך בכול פעם.
הייתי מאוד סקפטית לפני תחילת הטיפול ועדיין לא מאמינה בתוצאות, מיכאל גם הרבה יותר רגוע ישן ואוכל הרבה יותר טוב.
דורון  הומאופט מדהים, תמיד זמין בכול בעיה, מאוד מקצועי.

ממליצה מרינה הרשטיין

המלצה על טיפול באלרגיה

דקל מספר על הצלחת הטיפול באלרגיות מהן סבל 20 שנה

שמי דקל שמואל חי בן 41 , סבלתי מזה 20 שנים מאלרגיה לקרדית האבק , ב 10 שנים הראשונות למדתי לחיות עם זה וסבלתי מהמון נזלות אלרגיות והתעטשויות בלתי פוסקות ברוב שעות היום .

לאחר 10 שנים נוספות המצב החמיר והחלו גירודים קשים מאוד באוזניים מלווים בנזלת והתעטשויות, דמעות וגרד בעניים בצורה  בלתי פוסקת , כבר התייאשתי ולא יכולתי להמשיך לחיות כך .

בנוסף לכל תופעות האלרגיה , סבלתי 3 פעמים בשנה מדלקת גרון קשה מאוד עם חיידק סטרפטוקוקוס ונאלצתי לקבל אנטיביוטיקה למשך 10 ימים .

פניתי לקופת החולים והפנו אותי לרופא אלרגולוג שיטפל בבעיה , התחלתי לקבל חיסונים אחת לשבוע , ובמקביל לקחתי בכל יום כדור אנטי היסטמין כדי להקל על תופעות האלרגיה , הטיפול הגרוע הנ"ל נמשך 10 שנים , בכל פעם שהפסקתי עם הכדורים האנטי היסטמינים , חזרתי לחוש ברע וכל תופעות האלרגיה  מיד חזרו ותקפו אותי בצורה שלא ניתן היה לנהל חיים תקינים עם סבל שכזה  וכמובן שדלקות הגרון המשיכו לפקוד אותי מס' פעמים בשנה .

הרגשתי חסר אונים , לקבל זריקה פעם בשבוע במשך 10 שנים זה לא דבר נעים , על אחת כמה וכמה שזה לא עוזר כלל , ודלקות הגרון והאלרגיה לא פסקו !

כששאלתי את הרופא המטפל שלי "מתי זה אמור לעבור ? האם כך אחיה כל חיי ? האם אקבל זריקה כל שבוע כל חיי ? "  הוא ענה לי  "תמשיך לקחת כדורי אנטי היסטמינים ותלמד לחיות כך, האלרגיה שלך לא תעבור לעולם !  הגוף שלך לא יודע להתמודד עם קרדית האבק".

נאלצתי להתייעץ עם רופא ממוחה באופן פרטי , לצערי הרופא המומחה אמר בדיוק את אותם הדברים , "האלרגיה לא תעבור לך לעולם , תלמד לחיות עם זה ותמשיך לקחת כדורים , אין תרופה לאלרגיה".

התייאשתי והחלטתי לפנות לטיפול הומאופתי,

חברים , פה אני יכול להעיד שמאותו היום שהכרתי את דורון יוחננוב  חיי השתנו מקצה לקצה !!!

דורון שמע את כל סיפור האלרגיה שלי במשך שעה וחצי ושאל המון שאלות , ולבסוף החליט לרקוח לי תרופה הומאופתית שתתאים בדיוק עבורי , האמת שהייתי בדילמה  עם עצמי לגבי הצלחת הטיפול אבל החלטתי לתת צ'אנס לטיפול ההומאופתי של דורון .

כעבור שבועיים  מתחילת הטיפול אני רוצה להתוודות שקיבלתי חיים חדשים , פשוט לא יאומן !!! הפסקתי לקבל חיסונים , הפסקתי עם הכדורים , הפסיקו האלרגיות , לא היתה יותר נזלת , הפסיקו ההתעטשויות , כל דלקות הגרון נעלמו,  אני מטופל מזה שנה ומרגיש מעולה ברוך ה'.

כמובן שהפניתי מס' חברים שסבלו מאלרגיות , דלקות , הפרעות קשב וריכוז , כולם כולל כולם צלצלו להודות לי  על כך שהכרתי להם את המלאך דורון יוחננוב !!!

דורון היקר , אני רוצה להודות לך על הכול , קיבלתי חיים חדשים בזכותך , בזכות היחס החם , האכפתיות , הזמינות התמידית בכל שעה , פשוט תודה .

דקל שמואל-חי

 

צביקה דנציגר

צביקה מספר על הטיפול באלרגיות מהן סבל כל חייו:


את רב חיי הבוגרים והצעירים העברתי עם נזלת אלרגית, אף סתום וסיבוכים קבועים כמו, דלקת גרון, סינוסיטיס וכו".
אל דורון הגעתי דווקא עם בני הבכור ולאחר שראיתי איך משפיע עליו הטיפול חשבתי שדורון יכול אולי לעזור גם לי להפטר מהאלרגיה.
כאן המקום לציין שהרפואה הקונבציונלית הרימה ידיים ממני ואמרה שזה המצב וככה אני צריך לחיות או ליטול סטרואידים כל יום כל החיים.
האבחון והטיפול של דורון היו מאוד מדוייקים וההקלה הגיע אחרי ימים ספורים של טיפול.
כיום אני חי משוחרר מנזלת ועיטושים ואיכות חיי עלתה לאין שיעור.
בשורה התחתונה הכרתי איש מקסים ומטפל מוכשר ומדוייק מאוד..

בברכה,
צביקה דנציגר

המלצות

המלצות

דקל מספר על הצלחת הטיפול באלרגיות מהן סבל 20 שנה שמי דקל שמואל חי בן 41 , סבלתי מזה 20…
אודל מספרת על הטיפול המוצלח בבנה שסבל מדלקות גרון חוזרות והיה מועמד לניתוח הגענו לטיפול אצל דורון יוחננוב עם נחמן…
רונית מספרת על הטיפול בביתה שסבלה מדלקות גרון חוזרות ובעלה שסבל מאלרגיה קשה שמי רונית ורדי, הגעתי לטיפול אצל דורון…
לנה מספרת על הטיפול המוצלח בבנה יותם שסבל מתסמונת פי-פאפה (pfappa) יותם התחיל לסבול מדלקות גרון חוזרות כל שלושה שבועות…
קרן מספרת על הצלחת הטיפול בביתה שעמדה לפני ניתוח כפתורים באוזניים ובנה שסבל מאסטמה: שמי קרן, אמא של זיו בן…
אורית מספרת על הצלחת הטיפול במחלת הנשיקה ממנה סבלה שלום שמי אורית לפני כשנה אובחנה  אצלי מחלת הנשיקה. כתוצאה מכך…
מיכל מספרת על הטיפול בסינוסיטיס חוזר ונזלת כרונית דורון היקר מודה לך מעומק הלב בזכותך אני מנהלת שיגרת חיים רגילה…
הילה מספרת על הצלחת הטיפול באלרגיות מהן סבלה שמי הילה ואני תושבת רעננה, הנזלת האלרגית ליוותה אותי ממתי שאני זוכרת…
ענת מספרת על הטיפל באורטיקריה אלרגית ממנה סבלה הגעתי לדורון עם פריחה אלרגית קשה מסוג אורטיקריה וחוסר איזון בין גוף…
צביקה מספר על הטיפול באלרגיות מהן סבל כל חייו: את רב חיי הבוגרים והצעירים העברתי עם נזלת אלרגית, אף סתום…
טלי מספרת על הצלחת הטיפול בבתה שסבלה ממיגרנות קשות שמי טלי ואני תושבת ראש העין. הגעתי עם בתי גל (16),…
אירנה מספרת על הטיפול בבנה שסבל מתסמונת פי-פאפא הגענו לקליניקה של דורון יוחננוב כדי לנסות טיפול אחר למחלת הpfapa  שממנה…
שירי מספרת על הטיפול המוצלח באלרגיה קשה של ביתה עמית לאחר מספר שנים שביתי בת ה 15 סבלה מהתקפי אלרגיה…
דנה ורונן מספרים על הטיפול המוצלח בתאומות שסבלו ממחלות חוזרות: שלום, ההומיאופתיה הגיעה לחיינו דרך דורון, בתחילה עם שימוש קטן…
רעות מספרת על הצלחת הטיפול בבנה שסבל מפוליפים ואדנואיד (שקד שלישי) שמי רעות ואני אמא של עידו בן שנה וחודשיים.…
אפרת מספרת על הטיפול בביתה שסבלה מנזלות שהסתבכו לדלקת ריאות שמי אפרת ואני אימא של לוטם בת השנתיים. לפני מספר…
מרינה מספרת על הטיפול במיכאל בנה שסבל משקד שלישי נוזלים באוזניים ודלקות אוזניים חוזרות והיה מועמד לניתוח: שמי מרינה אימא…
שרית מספרת על הצלחת הטיפול בבנה שסבל מבעיות קשב וריכוז: דורון שלום, ברצוני להביע את הערכתי ותודתי לטיפולך במקרה של…
מעיין מספרת על הטיפול בביתה מיקה שסבלה מאסטמה הגעתי לטיפול אצל דורון עם ביתי מיקי בת ה 3 שסבלה מאסטמה…
חגית מספרת על התרשמותה מהטיפול דורון האיש והאגדה… מעולם לא פגשתי אדם קשוב כל כך, היודע לאבחן ולדייק, היודע לרפא…
שיר מספרת על הצלחת הטיפול באטופיק דרמטיטיס ואלרגיה בילדיה: הגעתי לדורון עם ליהי בגיל שנה עקב תגובות אלרגיות קשות מאד…
הדס אימא של עילאי מספרת על הטיפול בבנה שסבל מדלקות גרון חוזרות הגעתי לטיפול אצל דורון יוחננוב עם עילאי בן…
שרית מספרת על הטיפול המוצלח בבני משפחתה  דורון, הומיאופת מספר אחד, אמין יסודי , מקצועי , תחליף מושלם לרפואה קונבנציונלית.…
שובל מספרת על הצלחת הטיפול בבנה איתן שסבל מתסמונת פי-פאפא (pfapa). שמי שובל ואני אמא של איתן המתוק שהוא בן…
נעמה מספרת על הטיפול בגילי שסבלה מדלקות אוזניים חוזרות ועמדה לעבור ניתוח כפתורים דורון היקר הגענו אליך בעקבות המלצות רבות…
לכל ההמלצות »
השאירו פרטים ונציג יחזור בהקדם

השם שלך (חובה)

טלפון (חובה)

האימייל שלך

טיפים ועדכונים
  • בעקבות המצב בארץ ובקשה של מטופלים רבים ניתן לבצע את פגישות האבחון ההומאופתי ופגישות המעקב גם בשיחת וידאו בזום   מבלי לצאת מהבית. אתם מוזמנים לתאם איתנו מפגש בקליניקה או בשיחת…
  • מטופלים הגרים בחו"ל או במקומות מרוחקים בארץ- ניתן לבצע אבחון הומאופתי גם בזום או skype. צרו איתנו קשר טלפוני או דרך האימייל ונתאם זאת איתכם.  …
  • לרגל עונת החורף ולאחר פניות רבות מהורים שילדיהם סובלים מדלקות אוזניים חוזרות, העלנו מאמר חדש עם טיפים והמלצות למניעת דלקות אוזניים חוזרות. ניתן לקרוא את המאמר בדף "קישורים ומאמרים" באתר,…
  • לכבוד עונת המעבר העלנו מאמר חדש הכולל טיפים חשובים לסובלים מאלרגיה. המאמר נמצא באזור המאמרים באתר, העלנו אותו בעקבות פניות רבות שהתקבלו אצלנו מתחילת עונת המעבר ממטופלים רבים הסובלים מאלרגיה…
רשתות חברתיות